خانه / طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت وردپرس

طراحی وب سایت اسنپ وردپرس

 

 کسب و کار خود را با طراحی سایت وردپرس تضمین کنید

چرا ما نیاز به یک سایت داریم ؟

در دنیای امروز که صبح ها و شب های ما با اینترنت شروع و به سر می شود، دیگر نباید مثل روش های سنتی به وقایع، کسب و کارها و روابط به هر شکل موجود آن ، نگاه کرد. از این رو داشتن یک پیج در شبکه های اجتماعی و در حالت بهتر یک صفحه وب می تواند نشان دهنده روبه رشد بودن فرد یا کسب و کار دارد.

این نیاز به سایت را می تواند در چند دلیل عمده نشان داد. که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

 

معرفی درست خود و کسب و کارتان

یکی از مزایای داشتن سایت، معرفی درست کسب و کار و یا رزومه کاری سماست. اگر بخواهید در یک جلسه خود یا کسب و کارتان را معرفی نمایید، از روش ها و ابزارهای مختلف در این استفاده می کنید. مثلا یک پاورپوینت ساخته و در آن از عکس ها و نوشته ها برای به نمایش گذاشتن محصول یا کسب و کار و یا رزومه خود استفاده بهینه می کنید.

داشتن یک سایت همین مزیت را داردکه شما می توانید با به کاربردن ابزارهای مختلف با فرمت های گوناگون یک سایت زیبا و کاربردی را نشان داده و به بازدید کننده اهمیت آن را گوشتزد کنید. بازدید کننده ای که از سایت شما بازدید می کند، پی به اهمیت آنچه شما در قالب سایت به معرض نمایش گذاشته اید، می برد.

مطمئننا داشتن سایت خیلی به کسب و کار و پیداکردن یک شغل مناسب کمک خواهد کرد.

 

جذب مشتری جدید برای کسب و کارتان

اگر دارای یک کسب و کار سنتی هستید، با داشتن یک سایت خوب می توانید مشتریان جدیدی بدست آورید. یک مثال ساده در این موضوع اینکه شما با داشتن یک فروشگاه فیزیکی در بازار شهر خود، تنها به تعدادی از مشتریان می توانید خدمات و جنس خود را عرضه نمایید. اما با داشتن یک سایت می توانید این بازار را جهانی کنید و در تمامی روزها و حتی تعطیلات فروشگاه شما خدمات دهی دارد.

اگر کسب و کارتان با یکی طراحی سایت وردپرس خوب بتواند بروز شود، مطمئننا درآمد شما از هر موقع بهتر و بیشتر است.

 

قدرت رسانه را در دست بگیرید

با داشتن یک وب سایت وردپرس، شما می توانید یک رسانه پر قدرت و با نفوذ در حیطه کسب و کار یا رشته تحصیلی خود باشید. این رسانه می تواند برای شما نوید بخش یک آینده کاری خوب یا جذب کننده علاقه مندان به رشته یا شخص شما شود.

این در حالی است که اگر شما بخواهید حتی یک سالنامه را چاپ کنید باید هزینه های چند برابری راپرداخت نمایید. در حالی است که شما با هزینه ناچیز و اندکی می توانی در حد یک روزنامه مطلب منتشر کنید.

این حجم از مطلب و محتوی را فقط با داشتن یک وب سایت وردپرس خبری یا فروشگاهی می توانید بدست آورید. این به شما امکان تعامل با هم رشته ای خود یا انتقال دانش و علاقه مندی شما می دهد.

 

۲۴ ساعت و ۷ روز هفته
۲۴ ساعت و ۷ روز هفته

۲۴ ساعت و ۷ روز هفته

اگر شما دارای یک دفتر کار یا فروشگاه سنتی باشید، هرچقدر هم که توان خود را برای ماندن در آن مکان به کار بگیرید، نمی توانید همیشه آنجا باشید. با داشتن یک وب سایت وردپرس شما در تمامی روزهای هفته، چه در تعطیلات و چه روزهای عادی و در تمامی ساعت ها در دسترس هستید.

بدون داشتن یک وب سایت این امکان که همیشه در دسترس باشید، قابل تصور نیست.

 

زیر نظر گرفتن مخاطبان

با طراحی سایت شما می توانید با استفاده از افزونه ها و ابزارهای جانبی ، به دقت از مشتریان یا مخاطبان سایت باخبر باشید. رصد دقیق مخاطبان این امکان را به شما می دهد که بتوانید در کار خود با برنامه ریزی روبه جلو پیشرفت کنید.

داده کاوری و جمع آوری اطلاعات مخاطبان به شما امکان فروش بیشتر در کسب و کارتان می دهد. به این شکل که وقتی بدانید که کاربران شما به دنبال چه چیزی هستند، راحت تر برای آنها محصول یا محتوی تولید کنید.

 

نجات جهان

شاید برای شما هم این تیتر جالب باشد که با داشتن یک وب سایت وردپرس چطور به نجات جهان کمک می کنیم. امروزه با مصرف بی رویه کاغذ و به طبع قطع درختان ، روز به روز به نابودی جهان و انسان ها کمک می شود.

شما با سفارش سایت وردپرس می توانید جزء کسانی باشید که به #قطع_درختان نه می گویید و این خود قابل احترام و ارزش است.

 

چرا باید سایت وردپرس داشته باشیم؟

حال که فهمیدیم چرا باید یک سایت داشته باشیم، لزوم طراحی سایت با وردپرس را برای شما توضیح خواهیم داد. شما با داشتن یک وب سایت وردپرس علاوه بر داشتن یک وب سایت کامل ، می توانید در هزینه و طمان هم صرفه جویی کنید.

کار کردن با سایت وردپرس بسیار ساده است و شما با کمی علاقه مندی و آموزش کاربردی می توانید خودتان پشتیبانی آن را بدست بگیرید.

 

گروه طراحی سایت اسنپ وردپرس با داشتن طراحان و برنامه نویسان با تجربه و خلاق توانسته در مدت کوتاه ، کارفرمایان بسیاری در داشتن وب سایت وردپرسی کمک نماید. از جمله خدمات این گروه طراحی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • طراحی سایت وردپرس شخصی 
  • طراحی سایت وردپرس شرکتی 
  • طراحی سایت وردپرس فروشگاهی 
  • طراحی سایت وردپرس خدماتی 
  • طراحی سایت وردپرس دانلود 
  • طراحی سایت وردپرس دولتی 
  • طراحی سایت وردپرس دانشگاهی 

 

 

برای دیدن تعرفه طراحی سایت می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید.

…: تعرفه طراحی سایت :…