خانه / تعرفه طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت در اسنپ وردپرس

 

طراحی سایت یکی از ملزمات کسب و کارهای امروز است. داشتن یک وب سایت حرفه ای می تواند فروش شما و ارائه خدمات به مشتریان را تا چند برابر افزایش دهد.

ارتباط ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته ، حتی در تعطیلات سالانه هم یکی از مزیت های داشتن یک سایت است. در دنیای اینترنت وب سایت های بسیاری وجود دارند که به اصطلاح رها شده اند. این سایت ها با ظاهری زیبا یا معمولی و کاربردهای مختلف نتوانسته اند نیاز کارفرما و سفارش دهنده را در دراز مدت عملی کنند.  این بر می گردد به نوع پشتیبانی و در مواقعی نوع طراحی سایت.

اسنپ وردپرس در راستای ارائه خدمات کاربردی و مفید توانسته نیاز کارفرمایان را در زمینه طراحی سایت بر طرف نماید.

در همین راستا تعرفه هایی به صورت بیسیک و پایه ای تهیه شده است. این تعرفه های طراحی سایت مسلما با بالا رفتن نیاز کارفرمایان و حرفه ای تر شدن ، تغییر خواهد کرد و بنا به نوع خدمات خواسته شده ، افزایش پیدا می کند.

ولی همین امکانات هم می تواند برای کاربران به صورت حرفه ای یک سایت را در بر داشته باشد. برای اینکه بتوانید درخواست طراحی سایت خود را به ثبت برسانید به دو صورت می توانید عمل کنید یا با کارشناسان ما در تماس باشید یا از طریق فرم درخواست طراحی سایت ، درخواست خود را ثبت نمایید.

 

…: تعرفه های طراحی سایت :…

تعرفه طراحی سایت

فرم درخواست طراحی سایت

 

مراحل طراحی سایت

طراحی سایت برای شما در چند مرحله انجام خواهد شد. از ابتدایی که شما درخواست سایت مورد نظر خود را ثبت می کنید تا وقتی که به مرحله نهایی می رسد ، در ۴ مرحله دسته بندی می شود .

 

مراحل سفارش طراحی سایت

 

  • تماس یا ثبت سفارش 
  • مشاوره و عقد قرارداد آنلاین
  • طراحی و راه اندازی سایت
  • آموزش و پشتیبانی

 

خود این مراحل هم دارای قسمت های مختلفی است که اکثر توسط گروه طراحی اسنپ وردپرس انجام و در فاکتور نهایی درج می شود.

نکته: درباره پیش پرداخت در پروژه های طراحی سایت اینکه ، حتما بعد از عقد قرارداد رسمی ، ۵۰ % کل قرارداد به عنوان پیش پرداخت گرفته می شود. مابقی مبلغ در پایان کار اخذ می شود.

 

پشتیبانی طراحی سایت

برای بخش پشتیبانی ، برای همه ی پروژه های دارای پنل حرفه ای ، ۳ ماه پشتیبانی رایگان ارائه داده می شود. د

ر صورت اعلام ادامه پشتیبانی بستگی به سایتی که طراحی شده است، نرخ تغییر می کند. این پشتیبانی رایگان یا پولی ، شامل رفع ایراد فنی ، بروزرسانی افزونه ها و پوسته و رفع ایرادات فنی و اصلاح گرافیکی سایت می باشد.

 

شروع سفارش طراحی سایت

جهت ثبت درخواست طراحی سایت خود می توانید از فرم کامل درخواست استفاده نمایید.  شایان ذکر است که بعد از پر کردن فرم درخواست ، پیش فاکتور برای شما صادر می شود.

فرم درخواست طراحی سایت